Reef-Poznań
Producenci
Kategorie
Kupisz również na
Polub nas na FB
Współpracujemy:
NAUTICA
poznańskie centrum nurkowe
www.nautica.poznan.pl
Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Napisz recenzję tego produktu!
Powiadomienia

Aqua Special Filtr Fluidyzacyjny NANO 73

Aqua Special Filtr Fluidyzacyjny NANO 73

269,00 zł

Producent: Aqua Special
Produkt dostępny
Waga:3.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Aqua Special Filtr Fluidyzacyjny NANO 73

Model Wysokość w cm Średnica rury w mm Pojemność w litrach Średnica wlotu/wylotu
w mm
NANO 71 25 70 0,75 16
NANO 72 35 70 1,1 16
NANO 73 45 70 1,6 16
NANO 81 25 80 1 16
NANO 82 35 80 1,5 16
NANO 83 45 80 2,1 16

TEORIA

Fluidyzacja medium w komorze filtra, ma ważne zalety spełniające wiele funkcji. Zaliczyć można do nich filtracje chemiczną oraz biologiczną.
Filtry fluidyzacyjne są najbardziej wydajnymi sposobami nitryfikacji biologicznej.
Podłoża fluidyzacyjne nie mają nadmiaru kumulacji organicznej, ponieważ fluidyzacja zapobiega przed uwięzieniem jakichkolwiek resztek oraz utrzymuje biofilm w stanie aktywnego rozwoju.


FILTRY FLUIDYZACYJNE

Filtry Fluidyzacyjne Aqua Special z serii Nano posiadają wyróżniające je cechy:
- Nigdy nie zapychają się cząstką stałą
- Eliminują prawdopodobieństwo wystąpienia efektu kanałowego przez media
- Umożliwiają zastosowanie dowolnego wkładu

Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem metody ,,upflow’’ odwróconego przepływu, gdzie woda podnosi się do góry z dna komory.
Filtry wyposażone są w zawory kulowe umożliwiające regulację i optymalny przepływ wody oraz sitka które zapobiegają przedostaniu się wkładu do akwarium.
Zbudowany jest tak aby można było szybko i łatwo wymienić wkład, a specjalne złącze oraz unikatowa uszczelka zapewnia bardzo dobrą szczelność.
Kolumny filtra posiadają gąbki filtra mechanicznego na górze i na dole.


ZASTOSOWANIE FILTRA FLUIDYZACYJNEGO

Filtry te znajdują swoje zastosowanie zarówno w filtracji chemicznej jak i  biologicznej.
Uniwersalność filtra fluidyzacyjnego umożliwia użycia dowolnego medium tj. (węgiel aktywny, polimery, wkłady usuwające fosfor i wiele innych).


KONSERWACJA

Kolumny reaktora muszą posiadać gąbki filtra mechanicznego na górze i na dole, aby medium pozostało w kolumnie reaktora, jak i sitka podtrzymujące gąbki. Te podtrzymujące warstwy, rzeczywiście wyłapują resztki i muszą być czyszczone co kilka miesięcy aby utrzymać szczyt wydajności roboczej. Ponieważ, media muszą być tak czy inaczej wymieniane co kilka miesięcy, można wtedy z łatwością wyczyścić gąbki. Przepływ do reaktora powinien być regulowany za pomocą zaworu na linii doprowadzania. Nigdy nie powinno się używać zaworu na wyjściu, ponieważ ograniczenie przepływu w takim miejscu mogłoby spowodować, że w reaktorze powstałoby ciśnienie, które może mieć wpływ na szczelność.

2 LATA GWARANCJI SERWIS 24H

Oferujemy 2 letnią gwarancję od daty zakupu na wszelkie nasze produkty. Gwarancja obejmuje materiały oraz wszelkie możliwe wady produkcyjne. Zwykłe zużycie i uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancją.

Firma AQUA SPECIAL zapewnia 24 godzinną pomoc techniczną. Skontaktuj się z nami na serwis@aquaspecial.com, a w ciągu 24 godzin rozwiążemy Twój problem. Z nami możesz być spokojny o mieszkańców Twojego akwarium.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Producent
Aqua Special

Strona Aqua Special

Inne produkty

Szybki kontakt

tel. +48 507 74 23 22
 
Sklep stacjonarny

REEF-POZNAN

ul. 28 czerwca 1956 223/229 lok. 16, 61-485 Poznań 

(dawna dyrekcja HCP, środkowe wejście do budynku) 

Proszę o kontakt tel. przed wizytą

Aktualności
30-05-2018
Polecamy
Promocje
Ostatnio przeglądane
Sklep akwarystyczny reef-poznan.pl oferuje akcesoria i produkty akwarystyczne najwyższej jakości. Wysokiej jakości akwarystyka Poznań oferuje produkty takie jak jebaomaxspect oraz aquaforest. Nasze akcesoria są najwyższej jakości a budowa serwis akwariów to obecnie nasza najbardziej popularna dziedzina. W promocyjnej cenie posiadamy produkty  aqua-trend, aqua nova, bardzo popularne marco rock oraz twistman i zetlight horizon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.