Reef-Poznań
Producenci
Kategorie
Kupisz również na
Polub nas na FB
Współpracujemy:
NAUTICA
poznańskie centrum nurkowe
www.nautica.poznan.pl
Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Napisz recenzję tego produktu!
Powiadomienia

BIOGRO 123 500ML Reef Interests

BIOGRO 123 500ML Reef Interests

195,00 zł 165,75 zł

Ilość:szt.

Producent: Reef Interests
Produkt dostępny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

BIOGRO 123 500 ml. Reef Interests

Bakterie Biogro - formuła trzech kroków prowadząca do uzyskania czystej i przejrzystej wody oraz zdrowego środowiska dla ryb i korali w akwarium. Zestaw zawiera 3 butelki po 500 ml.

Biogro 1 - Zawiera 12 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii, produkujących enzymy niezbędne dla zachowania biologicznej równowagi w zbiorniku. 

Biogro 2 - w ciągu kilku dni redukuje toksyczną koncentrację amoniaku i azotynów do akceptowalnych poziomów, wspiera proces nitryfikacji. Zawiera 14 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii. Wśród nich są szczepy Nitrosomonas, Nitrobacter i Nitrospira. Dla uzyskania optymalnych efektów dodano szczepy bacillus ściśle współdzałające z bakteriami nitryfikacyjnymi.

Biogro 3 -Zawiera 9 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii. Skutecznie redukują one osad/muł gromadzący się na skałach i piasku. Ten osad jest doskonałym środowiskiem, w którym rodzą się i namnażają organizmy patogenne. Osad/muł może uwalniać gazy szkodliwe dla ryb i korali oraz powodować nieprzyjemny zapach wydostający się z akwarium. 

Biogro bakterie namnażają się szybko, usuwają szkodliwą organikę z akwarium, poprawiają przejrzystość wody i tworzą zdrowe środowisko dla wszystkich mieszkańców akwarium. Dzięki specjalnej formule bakterie skutecznie działają na różnorodnych materiałach filtracyjnych. 
Biogro są tlenowymi bakteriami. Aby stymulować ich populację wskazane jest mieć dobrze natleniony zbiornik. 

Kiedy zaczynasz używać produktu Biogro ważne jest, aby odłączyć lampę UV i/lub ozon na 24 godziny. Nie należy stosować żadnych chemicznych produktów.

Przed użyciem należy potrząsnąć butelką. Można dozować bakterie z trzech butelek równocześnie lub robiąc przerwy pomiędzy poszczególnymi butelkami.

Dawkowanie:

Dawka startowa: po 120ml z każdej buteleczki/750L

Kolejne dawki: po 40ml z każdej buteleczki/750L

Dawkowanie wyliczone jest dla przeciętnego akwarium. Każdy akwarysta powinien dostosować dawkę do potrzeb swojego akwarium. Zmiana dawki na niższą czy wyższą nie powoduje żadnych negatywnych skutków.

Bakterie po otwarciu butelek zaleca się przechowywać lodówce, chociaż nie jest to konieczne, o ile nie są trzymane w zbyt wysokiej temperaturze. Bakterie Biogro powinny być zużyte w ciągu 6 miesięcy po otwarciu.

 "Uderzeniowa" dawka bakterii Biogro 2 i 3 pomaga w zwalczaniu takich plag jak cyano czy dino.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
PO4X4 PHOSPHATE REMOVER 500ml Reef Interests

PO4X4 PHOSPHATE REMOVER 500ml Reef Interests

145,00 zł

TUNZE Care Magnet 220.020

259,00 zł

MAG-FLOAT scrape and cleam XL - czyścik

225,00 zł

Aqua Medic SCRAPER skrobak profesjonalny

72,00 zł

Hanna HI 713 - Miernik Fosforanów

Hanna HI 713 - Miernik Fosforanów

279,00 zł

HANNA Phopshate Reagent 25 HI 713-25

HANNA Phopshate Reagent 25 HI 713-25

50,00 zł

Producent
Reef Interests

Inne produkty

Szybki kontakt

tel. +48 507 74 23 22
 
Sklep stacjonarny

REEF-POZNAN

ul. 28 czerwca 1956 223/229 lok. 16, 61-485 Poznań 

(dawna dyrekcja HCP, środkowe wejście do budynku) 

Proszę o kontakt tel. przed wizytą

Aktualności
30-05-2018
Polecamy
Promocje
Ostatnio przeglądane
Sklep akwarystyczny reef-poznan.pl oferuje akcesoria i produkty akwarystyczne najwyższej jakości. Wysokiej jakości akwarystyka Poznań oferuje produkty takie jak jebaomaxspect oraz aquaforest. Nasze akcesoria są najwyższej jakości a budowa serwis akwariów to obecnie nasza najbardziej popularna dziedzina. W promocyjnej cenie posiadamy produkty  aqua-trend, aqua nova, bardzo popularne marco rock oraz twistman i zetlight horizon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.