Reef-Poznań

RODO

RODO

Szanowni Państwo,
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych wchodzącego w życie 25 maja 2018 roku informujemy:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Nazwa: Akwarystyka- Sebastian Gabrysiak- firma prowadząca sklep www.reef-poznan.pl
Adres: 61-485 Poznań ul. 28 czerwca 1956 nr. 223/229 lok. 16
Telefon: +48 507742322
Email: sklep@reef-poznan.pl

2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach:

- Kontaktu i wymiany korespondencji.
- Informacyjnych
- Marketingowych
- Obsługi reklamacji
- Rekrutacji

3. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest:
Udzielenie Państwa zgody – zgodnie z art. 6 pkt. 1 lit. a, b, c, d, f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku oraz przepisów prawa.

 4. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne dla: zawarcia i wykonania umowy zawartej z Panią/Panem, a tym samym, aby móc świadczyć usługę, dokonać sprzedaży towaru. W przypadku niepodania danych osobowych, nie będzie możliwe zawarcie z Panią/Panem umowy, a w konsekwencji nie będzie Pani/Pan mógł/a korzystać z usług świadczonych przez Hurtownię. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Pani/Pana podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne.

5. W razie konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom:
Pani/Pana dane osobowe udostępniamy podmiotom świadczącym na rzecz Hurtowni usługi IT oraz usługi księgowe, audytowe i kurierskie. W sytuacjach tego wymagających i w oparciu o odpowiednie przepisy, możemy przekazać Pani/Pana dane osobowe organom publicznym.

6. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres:
Określony przez przepisy prawa, a w przypadku wyrażenia zgody lub prawnie uzasadnionego interesu do momentu przesłania prośby o usunięcie danych.

7. Posiadają Państwo prawo do:
a) żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia – jeżeli dopuszcza to przepis prawa lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
b) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
c) wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
d) przenoszenia danych,
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego,

8. Podanie danych jest:
Dobrowolne lub na podstawie przepisów prawa powodującego stosunek prawny, który jest obowiązkowy w celu wykonania umowy ewentualnie w celu prawnego interesu administratora, który chce wywiązać się z ciążących na nim obowiązków.

9. Zastrzegamy, że możemy wprowadzać zmiany wymagane przepisami prawa w niniejszym dokumencie. Nowa wersja dokumentu za każdym razem będzie opublikowana na naszej stronie.

Sklep akwarystyczny reef-poznan.pl oferuje akcesoria i produkty akwarystyczne najwyższej jakości. Wysokiej jakości akwarystyka Poznań oferuje produkty takie jak jebaomaxspect oraz aquaforest. Nasze akcesoria są najwyższej jakości a budowa serwis akwariów to obecnie nasza najbardziej popularna dziedzina. W promocyjnej cenie posiadamy produkty  aqua-trend, aqua nova, bardzo popularne marco rock oraz twistman i zetlight horizon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.